Про якість та стандарти якості паркетної дошки

Більшість виробників заявляють, що продукція їх підприємства – якісна. Але що ж криється за цим розпливчастим терміном? Виявляється, є ряд критеріїв, які свідчать про те, якісна дошка чи ні.
Ось основні перерахування цих критеріїв:

 1. Екологічність.
  Паркетна дошка складається з декількох шарів деревини, склеєних між собою. Екологічність паркетної дошки залежить, як правило, від того, який клей застосовується. Паркетна дошка Tarwood відповідає стандарту емісії формальдегіду Е1 і призначена для використання в житлових приміщеннях.
 2. Довговічність.
  Гарантія на структурну цілісність становить 10 років. При дотриманні умов експлуатації термін служби не обмежений.
 3. Геометричні розміри.
  Паркетна дошка Tarwood проводиться на сучасному обладнанні, тому відхилення в геометричних розмірах мінімальні. При дотриманні технології укладання виникнення перепадів по висоті або щілин практично виключено.
 4. Простота в експлуатації і можливість локального ремонту.
  Паркетна дошка Tarwood покривається масло-воском. Ця технологія дозволяє прибрати стійкі забруднення (маркер, зеленка) шляхом локального шліфування і покриття маслом.
 5. Гладка рівна поверхня.
  Після укладання пофарбованої в заводських умовах паркетної дошки немає необхідності в її шліфуванні – вона вже готова до експлуатації. Точність калібрування лицьової поверхні забезпечує відсутність перепадів і нерівностей на поверхні дошки. Паркетна дошка Tarwood повністю відповідає поняттю “якісна” – адже при виробництві враховані всі параметри, які впливають на експлуатацію цього покриття.