Про підприємство

Компанія «ВолатТрейд» була створена в 2008 році в м Бресті для роботи в сфері дистрибуції професійних лакофарбових матеріалів для обробки деревини шведської компанії «Becker-Acroma» і клеїв для деревообробної промисловості. Також в сферу діяльності Компанії входила інжинірингова складова для підбору і впровадження технологій обробки на виробництвах підприємств-партнерів. У 2012 році підприємство розпочало реалізацію інвестиційного проекту по створенню виробництва паркетної дошки на території Брестського району. У листопаді 2013р. проект був реалізований: побудовані виробничі приміщення, АБК, котельня, встановлено найсучасніше обладнання провідних європейських виробників, створений сушильний комплекс. У січня 2014 було відвантажено першу партію продукції.

У 2015 році була розроблена перша лінійка паркетної дошки, покритої в заводських умовах масло-воском. Це відкрило шлях до освоєння роздрібного ринку і розширило асортимент продукції. В даний час ТОВ «ВолатТрейд» виробляє однополосну двошарову паркетну дошку, стінові декоративні панелі, дерев’яні столи під торговою маркою TARWOOD.

Завданням підприємства є виробництво паркетної дошки відповідно до міжнародних стандартів якості і в найсучасніших трендах будівельної моди.