Панелі декоративні з 3D ефектом

Бажаєте, щоб Ваш інтер’єр був оригінальним, екологічним і радував око?

Наша компанія про це подбала! Вашій увазі пропонується наш унікальний продукт – декоративні стінові панелі панелі з 3D-ефектом. Декоративні панелі випускаються блоками розміром 20 Х 40 сантиметрів, набраними з дубових планок різної товщини і скріпленими за допомогою спеціальних скоб. Кожен елемент відбирається, калібрується, шліфується з дуже високою точністю. Для додання певного кольору і для захисту від впливу навколишнього середовища панелі покриваються натуральними просоченнями і масло-воском від компанії «Sherwin-Williams». На даний час компанія пропонує 4 кольори:

 

Темний
Прекрасно підійде для обробки стін в темних тонах, а також допоможе виділити і підкреслити центральні місця в приміщенні, наприклад, камін або зону TV.


Оригінальний
Покритий безбарвним маслом. Має злегка жовтуватий колір, що підкреслює природність малюнка деревини. Гармонійно поєднується з натуральними дерев’яними підлогами, меблями.


Бронза
Має зеленуватий колір, дуже нагадує благородну патину на бронзовому предметі. Також панелі цього кольору можна застосовувати для обробки «зелених зон» в приміщенні, допоможе м’ягко включити яскраве зелений колір рослин в дизайн інтер’єру.


Горіх
Колір прекрасно гармонує з багатьма колекціями натуральної мебелі, має теплий коричневий колір, підійде для обробки кабінетів, робочих зон, а також для створення затишної атмосфери в будь-якому місці будинку.

Розмір одного модуля – 400х200 мм, товщина від 8 до 15 мм. Точність при виготовленні планок – 0.3 мм.

Панелі легко збираються, кріпляться до стіни на клей. Поверхня повинна бути сухою, рівною і міцною. Крихкі поверхні необхідно заґрунтувати, якщо це не призводить до потрібного результату – прикріпити до стіни лист фанери, і на цю фанеру зібрати плитку. Завдяки модульній конструкції панелей процес складання не складний, але все ж бажано його довірити професіоналам.
Панелі з натуральної деревини можуть стати прекрасною альтернативою таким видам обробки стін, як шпалери, гобелени, декоративна штукатурка, пластикові або гіпсові панелі, декоративна цегляна кладка, штучний і природний камінь.
Звертаємо Вашу увагу, що відтінок плитки може відрізнятися від того, що представлено на фото. Це обумовлено особливостями передачі кольору при фотографуванні і відображенні на моніторі.